Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Photoshop CS3 padá hned po vteřině spuštění

Dobrý večer

Mám problém s programem Adobe Photoshop CS3
Pokaždé, když se pokusím Photoshop spustit, se na milisekundu otevře, ale pak se zavře bez oznámení žádné chyby
Zkoušela jsem všechny možné nastavení kompatibility od Windows XP SP2 po Windows 8.1, pokaždé ten samý výsledek
Minimální požadavky jsou Windows XP, 512 MB RAM, 1GB na HDD a CPU Intel pentium 4 nebo vyšší, takže by měl fungovat na Windowsu 10 Home, 4 GB RAM, CPU Intel Pentium s grafikou od intelu
Ale nefunguje
Při prvních pár spuštění mi oznámil, že mi chybí asi 4 DLL soubory, když jsem je dala do složky s photoshopem, oznámil, že aplikace nemůže být spuštěna s chybou ''0x000007B'', kterou jsem naposledy viděla na mém XPéčku, kde jsem měla problémy s modrou smrtí kvůli chybějícím souborům ve složce system32, vůbec nechápu jak to s tím souvisí, tento W10 byl přeinstalovaný asi před měsícem a žádné takové chyby jsem neměla a ve složce system32 jsem nic neměnila, nebo o tom nevím. Leda že by ta chyba znamenala ve W10 něco jiného
Doufám, že jsem zde vypsala všechno
Za každou odpověď budu velmi vděčná

To, že minimální konfigurace je Win XP vůbec neznamená, že by program musel fungovat i pod Win 10 i když Photoshop pokud vím problémy nemá. Ovšem důležité je, které knihovny dll chyběly a odkud jsi je vzala. Šel vbec někdy Photoshop pod Win 10 spustit nebo má problémy od začátku?