Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Predmet živnosti

Dobrý deň,

od začiatku budúceho roku nastupujem do firmy na pozíciu JS programátora. Potrebujem si teda založiť živnosť, ktorá tomu bude zodpovedať. Jedná sa o prácu pre start-up, budem teda v rámci firmy, dostanem zadanie a spravím ho. Nie som si však istý, ktoré činnosti mám do živnosti uviesť. Preto sa chcem spýtať Vás, skúsenejších na to, ktoré činnosti by bolo vhodné do živnosti uviesť aby som danú prácu mohol vykonávať.

Prikladám link na voľné živnosti "osekané" o tie, ktoré s určitosťou viem, že potrebovať nebudem. (Som si vedomý, že ten formát nieje najlepší): Voľné živnosti 2016

Za všetky rady vopred vďaka.

Ospravedlňujem sa, ak som to napísal nezrozumiteľne (čo je dosť možné). Vo firme nebudem pracovať ako zamestnanec (tak pracujem aktuálne) ale práve ako živnostník, to je tiež dovod prečo potrebujem živnosť aby som vobec mohol podpísať zmluvu. Snáď som trochu objasnil situáciu.

Nerob si s tym nejakuextra starost. Daj si tam sluzby a pedaj maloobchod velkoobchod a mas v podstate vsetko, co potrebjes. On pri volnych zivnostiach sa na to az tak nehladi, skor sa riesia koncesie pri koncesnych, takze to mas jedno, pretoze programatorske prace mozes mat kludne pod sluzbami a nemusis ich mat konkretne vypisane v ZL.