Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bios

Ahoj potřebuju rychlou pomoc, vypl se mi pc a když jsem se podíval do biosu naskočila mi tam taková divná obrazovka Shell a je zaseklá. Nevím co s tím poraďte mi prosím

Tak do ni napis : exit
Proc se ti PC spousti z EFI Shell konsole ? Na PC mas vice nainstalovanych OS, problém nastal z niceho nic, dival jsi se na nastaveni BOOT ?
To NECO TAM BYLO NAPSANE jde trosku upresnit, vyfotit ?