Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neustále vypadává připojení

Zdravím všechny,
poslední tři dny mi cca po 3 minutách vypadává připojení. Pak se náhle připojí a vše funguje jak má. Toto se neustále opakuje. Vyzkoušel jsem software podle návodu (Malwarebytes Anti-Malware) který našel několik chyb, ohrožení apod. po kontrole jsem odstranil chyby a nyní se softwaru žádne nezoobrazují, ale problém stále trvá. Dále jsem zkusil zastavit antivir (avast free), restartoval router, uvedl router do továrního nastavení a nic. Pomáhá když kliknu na liště na připojení a vyberu možnost "odstranit potíže" tak se resetuje adaptér a připojení funguje, ale pouze zas na 3-5 minut. Na jiných zařízeních připojených k tomuto routeru jde internet bez problémů Prosím o radu. Děkuji

snad je to podobný obrázek:
http://screenshots.portforward.com/routers/Asus/RT -AC1900P/Wireless_General.htm
"Authentication Method" + "WPA Encryption": jak to mají oni
výš je "Channel bandwidth": 20mhz

přes kolik zdí je router daleko od notebůů?
jak vypadá zarušení od sousedů - viz inssider?

chybová hlášení wirdows10 a jejich chování na wifi je jeden velký odpad.

cca po 10 vteřinách se web načte ve standardní podobě.

nějaký normální dns server by nebyl? určitě nespoléhat na přesměrování ve věčně děravém firmware asusu.
1) hledat update firmware routeru
2) v pc si nastavit v tcpip4 některý "public dns". máš malého providera, jeho dns bych ignoroval, google je teď všude známý. a.asp