Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Propojení PC s UHDTV, Miracast, HDMI?

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Chtěl bych přenášet obraz z mého pc do tv. Dříve jsem to dělal funkcí bezdrátového displeje (miracast,win 7). Po aktualizaci na win 10 mi PC píše, že miracast není podporováno, nechápu proč. Napadla mě i alternativa propojení kabelem HDMI, ale musel by to být kabel o délce 15m. Na TV chci hrát převážně hry, proto je pro mě důležitá odezva reakcí, abych na ovladači nezmáčkl potvrzení a na Tv to neviděl za minutu :).

Takže dvě rady prosím.
1) Jak zpět zprovoznit miracast nebo nějakou obdobu na win 10 bezdrátově?
2) Pokud 1) nelze: Jaký kabel HDMI koupit, aby nevznikala pokud možno žádná odezva mezi přenášeným obrazem (15m)? samozřejmě kabel v řádech 10.000,- si nemohu dovolit.

Děkuji za váš čas :). J.

Ve W10 je v nastavení volba Připojit a tam je Miracast. Je tam i Promítat.

Jinak, HDMI kabel nezpůsobí ŽÁDNOU prodlevu, ani 15 m ... spíš je problém s kabelem samotným, na tu dýlku asi musí být dost dobrý nebo mít repeater.

Tyto dvě funkce jsem našel, ale píše mi to "počítat nebo mobilní zařízení nepodporují miracast", četl jsem něco o tom že nebyly vydány nějaké ovladače pro starší typy procesorů sandy bridge, i když na win 7 to šlapalo...

A to je ten problém, nevím jaký kabel v tom množství vybrat aby byl "dost dobrý".

Děkuji za reakci ))

No na win 7 to fungovalo, samozřejmě, že obraz nebyl ve 4k, myslím že to mohlo být max full hd.

https://www.czc.cz/premiumcord-hdmi-propojovaci-ka bel-s-int-zesilovacem-15m-m-m-prenos-ethernetu/100 574/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&u tm_campaign=Kabely&utm_term=PremiumCord_HDMI_propo jovaci_kabel_s_int_zesilovacem_15m_M_M_prenos_ethe rnetu myslíte tedy, že tento by stačil? Aniž bych pocítil nějakou prodlevu? U hraní by to bylo dost nepříjemné. Díky