Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s instalací WIN8

Ahojte, instaluji z USB flash disku Win 8 a vyhodilo mi to hlášku: system Windows zjistil, že systemový oddíl EFI byl formátován jako: NTFS. Formátujte systemový oddíle EFI jako FAT32 a instalaci restartujte. Nikdy se mi to nestalo...prosím o radu co s tím....děkuji

Tu FLASH USB mas ve formatu FAT32 ? Jestli né, vytvor nové BOOTovaci zarizeni na USB Klis ve formatu FAT32.
* U Recovery, instalace NTB/Tablet, jen 'instalacni' soubory OKOPIRUJU (bez pouziti nastroju) na USB FAT32 a nasledovne BOOTuji v UEFI/EFI.

TiP ~ Zkus si pohrat s nastavenim (UEFI) Secure Boot v BIOS, Vypnout zkusit, Zapnout zkusit...

mám na D data o které nechci přijít

Pockej, co tam chces vubec zachovavat nebo co jsi to psal ? Dit na tom HDD az na Recovery skoro nic neni, jestli je D: Fyzické HDD tak ho zkratka odpoj ..
* Osobne bych smazal vsechny oddili (coz uz ti pise Ledni Brtnik v prvnim prispevku) a provedl cistou instalaci, ty predesle jsou ti k nicemu.

oddíl 6 data

Co to mas Notebook ? /* Ten by se dal mozna jeste obnovit z oddilu 7 na misto vse smazat.

Jinak vsechny oddili az na tvé D: oddil 6 smaz, tak budes mit jen 2 Partition.
Restartuj PC a proved instalaci znovu, provedes ji na tu 'partition' co neni TED D: /*Poznas podle velikosti.