Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype - Aktualizace

Zdravím,
mám problém při aktualizaci programu Skype. Když zvolím "aktualizovat" a stáhne se instalační program, vyjede tabulka s textem "Nelze nalézt nebo spustit Microsoft instalátor. Prosím, aktualizujte váš počítač a zkuste spustit Skype znovu." To samé, když zkusím stáhnou instalátor ručně z oficiálních stránek.

Windows 7 Ultimate SP1 32bit(Legal) - Plně aktualizován.

Netuší někdo co s tím? Děkuji.

Nene, pouze potřebuji po přeinstalaci Windows znovu zprovoznit Skype. Některé z prastarých verzí Skype mi nainstalovat jdou, ale neslyším ostatní lidi v hovoru. Já už nevím co s tím... Windows je aktuální. Tak mě napadlo, že to bude dělat ten velký rozdíl ve verzi Skypu, akorát to zase vyhazuje tuhle chybu. Už se s tím seru přes 4 hodiny a nikde jsem nic nedohledal.

Ano, tu mám taky, ale neslyším ostatní lidi v hovoru. Všichni mají aktuální verzi Skype, tak mě napadlo, že to může být tím. Vám fungují hovory bez problému? Spíš mě štve, proč by jako nemohla jít nainstalovat aktuální verze Skypu...

No joooo, už jsem na to přišel... Géniouvé z MC se rozhodli, že na novější verzi Skype je také bezpodmínečně potřeba Internet Explorer 11, není to rozkošné? Bez toho prostě instalace není možná a chybová hláška na tento "nedůležitý" problém neupozorní. Tleskám...