Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s otvorenim facebooku

Prosim o pomoc, neda sa mi otvorit facebook, po otvoreni stranky sa mi objavi odkaz, ze sa mojim facebookom siri malware a mam si naistalovat prilozeny malware program, ktory vsak neide spustit. uz sa s tym trapim druhy tyzden ? Pomoze mi niekto ? Dakujem za akukolvek radu. Slavka

Mam urobeny screen obrazovky ale neviem ho dostat sem, jedine, ze by som na mail odoslala. Je mi divne, ze stale na tej facebookovej stranke je navod ako si stiahnut antivirovy program, ale ja malware program stiahnuty mam, a ponuka mi kazdy den iny program, zacalo to Kaspersky a potom nieco ine a dnes eset antiv. program a vsetky tie programy maju po stiahnuti 2,6 MB co je divne a nedaju sa otvorit. Toto vsetko sa deje na prehliadaci Google Chrome, ked som si stiahla Mozillu Firefox tam mi facebook ide ale musim mat nainstalovany Adobe flash player aby som mohla trebars nejake video spustit. A nainstalovat mi to neide. Mam PC Windows Visa a on nie je podporovany viac Google Chromom vzhladom na vek pocitaca. Aj tak sa chystam kupit novy ale myslela som, ze este potiahne trosku dlhsie. Dakujem velmi pekne este raz