Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kindle 3 zamrzá

v kindlu odešla baterka takže jsem koupil http://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-1689/baterie- pro-amazon-kindle-3-3-wifi-1900mah.html a vyměnil ji.

Nevím jak se kindle choval předtím, ale nyní kindle zamrzá.

Ve čtečce není uvolněný žádný šroubek, to jsem celé prošel. Není v žádném pouzdře, které by ho mohlo resetovat nebo zkratovat, jak byla ta aféra. Provedl jsem restart do továrního nastavení, provedl jsem hard reset, stále se to chová stejně.

baterka sedí pevně, nehýbe se. Zdá se mi, že zámrzy jsou spojené s tím, když s kindlem zatřesu. Teď jsem jej měl položený na stole a poměrně dlouho fungoval. Když jej vezmu do ruky, zatřesu s ním, tak zamrzne

Nějaký tip nebo nemáte zkušenost?

Zatim bych tam vratil tu puvodni slabou baterku, casteji bych dobijel a premyslel co na te nove muze byt spatne. Nespolehlivy kontakt? pripojit merak a zkouset s ni ruzne kroutit a klepat.
Kdyz uz spolu mluvime, nemas/nevis kde stahnout/nevis jak vyrobit slovniky CZ-EN a dalsi, mam vsechny jen obracene(EN-CZ atd)?