Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows update

Mám problém s aktualizacemi na win 8.1 po továrním nastavení.

1. Po zakoupení notebooku Acer se mi aktualizace nainstalovaly aktualizace bez problémů ale po roce jsem potřeboval vyčistit pc(ntb) a hodit ho do továrního nastavení a nainstalovat vše od znova.

2. Bohužel po továrním nastavení windows update neustále vyhledává aktualizace a a vytěžuje cpu cca na 40% ,zkoušel jsem tovární nastavení i přes Acer Recovery taky nic,různé nápady kterých jsem se dočetl na internetu,zkusit nainstalovat aktualizace ručně taky nic(-stáhnu balíček,vyskočí tabulka vyhledávají se předešlé aktualizace v pc a nic),zkoušel jsem aktualizace automaticky jestli se to po čase samo chytí nic.

Kde by mohl být problém? Uvažuji o reklamaci,ať mi to přeinstalují v servisu..

Díky za každou radu

Ak chceš "ručne" hodiť aktualizácie (máš ich stiahnuté) - tak sa odpoj od siete (ukončiť pripojenie cez sieťové karty. Potom len dvojklik na ten inštalačný súbor a je to. Pokiaľ budeš na internete - WU začne ako prvé prehľadávať sieť. Pokiaľ nemá pripojenie, nemá dôvod na sieti hľadať a začne s inštaláciou tvojej uloženej aktualizácie.