Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nižší CPU po přeinstalaci win

Dobrý den práve sem si Nainstaloval Win 7 Home Premium a když si najedu do vlastností systému vypisuje mi to že mám Processor 2,01 Ghz vždy sem tam míval 3.2 jak je toto možné sem ted ochuzen o rychlost nerozumím tomu děkuji za radu.

Taky mě ted trápi rozlišení monitoru okno se neroztahne prez cely monitor a mám tam černý okraje nejde to ručně na monitoru ani v ATI amd nastavení.

SOuvisí to spolu ? Ovladace jsem instaloval přimo z CD a ještě doaktualizovávám

Ovladače AMD ted ještě instaluju stáhl jsem chipset a další 3 ovladače coo tam měli grafiku zkontroluju a též základovku JEn mi pořád nejde dohlavy jaktože mi ukazuje systém 2.01 GHZ když mám
Proccesor AMD Phenom II X840 který mi vždy na 7čkách a 10tkách windowsu ukazovaly - (nejsem si ted jistý přesně kolik) ale vim že bud 3.2 nebo 3.4 Ghz
A taky to roztáhnutí mám rozlišení 1920x1080 monitor také ale mám po stranách tak 3cm cerne okraje ručně to nejde ani v pc
Nemůžou toto dělat WIn 7 HOme premium ? vždy sem měl WIn 7 professional a bez problemu home premium sem nikdy neměl tak nemůže to být tím ?

Děkuji