Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problémy s Windows 10

Zdravím,
neviem či tieto problémy začali po nejakej aktualizácii ale nevylučujem ani túto možnosť. Proste to začalo zo dňa na deň. Aktualizácia a zabezpečenie nereaguje, ostatné nastavenia fungujú správne. Štart sa otvára s 5 sekundovou odozvou, klik pravým tlačidlom v súbore alebo na nejaký súbor nefunguje, len na ploche. Obrázky sa prvý krát otvárajú aj 10 minút, potom to už ide dobre. Podobne aj Chrome. Uloženie obrázka alebo stiahnutie čo i len tituliek je práca na 15 minút, kým sa sťahovanie vôbec začne.
Nechce sa mi to moc preinštalovávať tak sa najskôr pýtam sem či ste sa stým už náhodou niekedy nestretli a neviete, kde by mohol byť problém.

Za odpoveď ďakujem.

Mám eset, tam by to malo byť všetko. Použil som ten AdwCleaner, ani som to nespúšťal v núdzovom režime, a našlo my to nejaké súbory typu HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\DOMStorage\castplatform.com. Vymazal som to a všetko už ide normálne. Ďakujem za pomoc.
Ale len tak zo zvedavosti, nevieš čo to bolo?