Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Youtube problém s přehráváním videa

Zdravím, mám takový problém, týká se Youtube po té co spustím jakékoliv libovolné video se obraz rozkostičkuje klidně můžu odscreenovat. Dá se tento problém nějak řešit ? ? Je jedno na jakou kvalitu to dám kostičky jsou i u 114p i u 8k Videa Už si nevím rady změna ovladače grafiky ani přeinstalace flashplayeru nepomohla proto píši sem díky moc za nějaká moudra a rady. :)

Omlouvám se na prohlížeč jsem zapoměl. Jednu dobu jsem fungoval i na Exploreru. A i na Chromu což je uplně stejný problém. S tou akcelerací mám taky problém nikde jsem nenašel kde bych ji vypnul ve widlích 10 v 7mičkách si to ještě pamatuji ale 10tky to opravdu ani na netu jsem způsob nenašel.

Díky za rady, problém jsem vyřešil v nastavení grafiky v Nvidia controll panelu měl jsem nastaveno rozšířené nastavení 3D aplikací změnil jsem aby se aplikace rozhodovaly samy a pomohlo jinak díky moc za čas strávený mým problémem.