Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2v1 do 6000

Zdravím, chtěl by jsem nějaký 2v1 zařízení do 6000 převážně kvůli škole. Takže kancelářská práce, HD filmy, internet a občas i ty gamesky... Tím gamesky myslím Hearhstone ve vlaku při cestě domů nic víc... Možnost otočit o 360° výhodou né nutností. Výdrž baterie aspoň 5 hodin. Přemýšlel jsem nad lenovo-ideapad-miix-310-1... kdybych si připlatil kdybyste řekli že to za to stojí nebo acer-aspire-switch-10e-sw... ...
Nebo když najdete něco lepšího ?
Díky za odpověd

Vidím že jsi asi snědl všechen rozum světa a víš jak to u nás na škole vypadá... V některých učebnách není ani dost počítačů na počet žáků nebo na nich je win 10 když ten počítač nesplňuje ani základní požadavky... Ale co ti to tu budu vysvětlovat... Myslíš že to nevím že to je HW naprostá zoufalost co chceš za 6000 ?? Však já potřebuji jen něco kde otevřu internet, word, excel, netbeans a to je vše... Mam si kvůli tomu kupovat noťas za 15K aby jsi byl spokojen nebo co ?
Díky za velmi užitečné rady můžete smazat téma -_-