Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snížení ceny S7 edge.

Dobrý, zajímalo by mě na kolik spadne cena S7/32 edge po vydání s8 edge. Cca někdy v únoru/březnu. Co jsme se díval tak S6 edge spadla z 21-2k na 12-13k. Je možné že nějak podobně spadne i ta S7? :D díky za odpověd.

No určitě se to vyplatí,vždyť se tam píše:

Za projev Vaši důvery, kterou si nesmírne vážim jako důkaz mého výmečního daru z nebes nabízím garanci vrácení penez za jakoukoliv věštbu pokud s výsledkem nebudete spokojený !!

Takže pokud pak nebudeš spokojený se slevou,hned to reklamuj.:-)