Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který fotoaparát?

Dobrý den,

mám možnost odkoupit cotoaparát Canon Ixus 120 IS, cca rok používaný. Je to od známého, řekl ať cenu nabídneme. Kolik by ste za něj byli ochotni dát? Koukala jsem na jiný, jiná značka ale podobné, trochu horší, parametry. Ten stojí nový cca 1700Kč, takže bych cca tolik dala i za ten z ruky, zhruba? Nechci vypadat blbě a nabídnout třeba 1000kč, aby to nepřišlo málo...

S tím se pojí otázka, že kdybych měla dávat za rok starý 1700Kč, už bych přemýšlela o novém. Líbí se mi Kodak EasyShare AZ251. Ale nejsem mos chopna porovnat vlastnosti a je mi podezřelé to, že nový stojí prostě jen 2500 zatímco ten Canon nejméně 4tis...

Poradíte, co je lepší/výhodnější, případně kolik je adekvátní cena za ten použitý Canon. Fotí pěkně, normálně, je do ruky. Nechci zrcadlovku, ale foták na cesty, z kterých ale chci mít pěkné fotky ve kvalitě prohlížení na počítači/tv případně max plátno, ale to není nutné. Jde mi spíš o ostrost, barvy, zoom a celkově pěknou fotku, ne ale profi kvalita a rozlišení.

Díky moc všem

Za 500,- Vám udělá dobrou službu, otázka jestli vám přibalí nějaké karty. ikdyž ty jsou dnes za pusu a pozor na baterky, ty naopak za pusu nejsou a zkontrolovat stav nabíječky, to všechno o ceně rozhoduje. Koupil jsem za 900,-
Sony HX5v se dvěma baterkama a pouzdrem.