Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou

Ahoj,

mám problém nejspíše s grafickou kartou a nevím kde ten problém vězí. Nedávno sem přeinstaloval PC a nainstaloval drivery. 2 týdny na to mi při hrách po 5 minutách dropnou FPS tak na 15 a za dalších 5 minut na to se ozve errorová hláška, kterou už nevidím protože už jejen černo. Slyším vše co se děje ale nic nevidím vyřeší to jen vypnutí a zapnutí PC. Předpokládal sem, že se asi zahřívá grafická karta, tak sem vyčistil od prachu větráček ale nepomohlo, pokud tedy prach nebude usazen někde, kde ho nemůžu vidět. Ale nejím jestli to nemám vyloučit, protože po té co mi obrazovka před chvíli zčernala, tak šla z "casy" docela i zima.

Na PC nejsem odborník, takže nevím co přesně to může být problém sem popsal myslím že nejdetailněji co to šlo.
Myslel sem si, že to můžou být
- Špatně nainstalované boostery (Ale instalovlal sem je před 2 týdny a celou dobu to nedělalo)
- Přehřívání, prach odstraněn a jde z PC celkem i zima.
- Popřípadě vir?

Nemám tušení, za každou pomoc budu vděčný, děkuji.

Přehřívání, prach odstraněn a jde z PC celkem i zima.

Počítač místo chladničky? To jsem ještě neviděl. Tohle není věštírna, takže se žádá HW a SW konfigurace a případné činnosti před objevením se chyby, nebo závady.

- Špatně nainstalované boostery

ČEHOŽETO?
Odnést někomu, kdo je schopen řádně nainstalovat - věštím - redmondský os se řádnými ovladači v řádném pořadí, jak dáno jest. A pak řádně nastaví operační systém a případně nainstaluje aplikační software.
Zdemolování HW pucováním, nebo jiná HW závada (zdroj, deska, GPU a jejich kondenzátory) se nevylučuje.