Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi wifina

Zdar, dneska jsem si koupil router, bratr tomu víc rozumí a zapojil ho , signál mi to ukazuje , v PC net přes kabel funguje normálně, ale když se chci připojit přes mobil, tak mi to píše problém s ověřením, ale jsem si 100% jistý že heslo píšu bez chyby. Chci se teda zeptat, problém může být jedině v tom, že zadávám špatné heslo, nebo může být i jinde ? díky

Android ?
Zkus tu sit WIFI (SSID, jméno té site) v mobilu zadat "Zapomenout|Vymazat" a nasledovne zkus spojeni znovu.
TiP ~ V pripade, ze tvuj telefon podporuje jak 2.4|5Ghz sit, tak zkus oba zvlast a kazda muze mit jiné heslo.
* Jako druhy tip, podivej se, zdali spravne pise Velké a Malé pismena v pripade ze pises na slepo a heslo nevidis, nikdy nevis, kde u uzivatelu Desktop se to stava pomerne casto.