Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zamrzává PC prosím pomoc

Pěkný den, den jsem provedl kompletní vyčištění pc od prachu, vyformátoval sem všechny disky a nainstaloval kompletně nový win 7. Taky sem do PC zapojil svoje nové 2 ramky 2x(4Gb).
Momentálně mám 10Gb RAM před týdnem jsem měl jen 4gb paměri ram celkem.
Nainstaloval jsem si Win7 Home Premium.

A teď k jádru věci.
Aktualizoval jsem všechny Win aktualizace a aktualizoval nejnovější ovladače. Při větším zatížení pc kdy spustím např 2 hry (kterých sem kdysi mohl spustit třeba až 5) najednou se mi stává že mi zamrzne PC a musím ho vypnout ručně také při přepínání oken ve chromu nebo tak semi staně že pc zamrzne třeba jen na dvě sekundy.

Mohl by mi někdo poradit jaké by mohly být možné přičiny tohoto problému ? Díky.

CPU Amd Phenom II x4 840 (3,2Ghz)
Ram 10240 MB
Lock, pokračuj v původním dotazu. (karel)

tajná směs ramek je nejzásadnější chyba.
až ti v krámě prodají jeden konkrétní modul 10gb, pak by ten údaj stačil. ale pro tvůj případ je důležitý minimálně: výrobce, velikost, takt.

Aktualizoval jsem všechny Win aktualizace

zbytečné, s tvým problémem navíc nesouvisí.

aktualizoval nejnovější ovladače

jestli od microsoftu z winupdate, pak je to nesmysl na entou.

že tu chybí název základní desky a popis pořadí instalace ovladačů, je smutnou viztkou domácích instalatérů.