Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adobe after effects

Dobrý den, potřeboval bych moc poradit s jednou věcí v adobe after effects, ale spatne se to resi tady tak mi prosím dole zanechte svůj email, pošlu vám screenshoty, nebo mi napište na email skillex111@gmail.com
Děkuji moc za odezvu

no vlastně dělám takové něco jako videoklip :D a chtěl bych aby prostě na začátku obrázek co mám v pozadí byl černobílý, přes něho mám audio spektrum a aby v jednom momentě se obrázek byl v původním barvách, nevím jak na to :/ předem děkuji :)