Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaseknutí pc se zelenou obrazovkou

Dobrý den,
mám problém nepravidelně se mi seká počítač, kdy následně na to se ukáže zelená obrazovka a musím pc natvrdo restartovat. Pc jsem si skládal sám zhruba před 3 měsíci. Zezačátku vše v pohodě fungovalo a poslední měsíc to začalo hodně blbnout. Potom 14 dní klid a teď znovu. Nevíte co stím?

Děkuji Jacob

Co je to za grafiku? Zdá se mi to v loadu nějak málo - jedná se o teplotu jádra, nebo o teplotu chladiče? Pokud jádra, máš zřejmě kvalitní chladič. Pokud chladiče, blbě "sedí". U výkonných GPU není v loadu výjimkou stovka celsiů na jádru. BTW: jaký máš zdroj?