Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozlišení obrazovky

Dobrý den.
Po instalaci operačního systému w2000 sp4 mám problém.
Přednastavené rozlišení bylo 640*480, 16 barev. Maximální rozlišení, kammne systém pustí je 800*600, 16 barev.
Na PC jsem nainstaloval ovladač síťové karty a Firefox 10.0.12.
PC: Dell dimension 4550, 1 GB RAM, Pentium 4 2,40 GHz.
Za odpovědi předem děkuji. :-)

Bylo to kupované s XPčky, ale jelikož moc nejely a jelikož jsem blbec jsem se rozhodl pro downgrade. Když zapnu stánku podporu na stránce DELL tak PC spadne. Na BSOD je napsáno BAD_POOL_CLEANER. Na kód BSOD jsem moc pomalý, je tam asi 2,5 sekundy...