Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový xiaomi mobil?

Zdravím, mám v plánu nahradit můj stávající xiaomi mi2s za nový xiaomi nebo jiný mobil. Cenou se chci dostat pod 12,13k. Jde mi hlavně o výkon, fotoaparát a stabilitu. Zatim je u mě největším favoritem mi5s. Je mi jedno že tam nechytá všechy LTE frekvence, v Praze mi to LTE chytne :) . Předem díky všem za tipy a rady!

Nepřítomnost slotu na sd-kartu a LTE mi nevadí. OnePlus3 mě tolik nenadchnul, takže stále u mě vévodí mi5s. Akorát někde jsem se dočetl, že má problémy s wi-fi, je prý nestabilní a často ani nenajde všechny wi-fi v okolí. Víte o tom něco? :)

Mi5 Pro má za trochu menší cenu než Mi5s 4GB RAM a 128GB úložiště. Naopak má Pro lehce slabší procesor, ale rozdíl půjde poznat pouze v benchmarku. Zajímavé je, že jsem verzi Pro našel pouze na jednom eshopu, takže usuzuji, že to je buď je jen chyba, nebo to bylo záměrné a jedná se prostě o Mi5 4GB/128GB.