Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RAM do počítače

Zdravím, už delší dobu mi něco v počítači háže většinou jednou za 3 týdny BSoD, na internetu jsem se dočetl, že by to mohlo být kvůli RAMkám..

Každopádně, už i tak jsem si chtěl koupit nové paměti, a tak bych se na Vás obrátil s žádostí.

MB : https://www.czc.cz/gigabyte-ga-h61m-s1-intel-h61/1 11913/produkt
Procesor : Intel Pentium G2020 2,9GHz
Grafika : GeForce GTX 610

A k téhle základní desce bych chtěl dokoupit ještě 8GB RAM.

Otázka tedy zní, šly by tady 2x tyhle moduly ?
https://www.czc.cz/patriot-signature-line-4gb-ddr3 -1333-w-heatshield/86187/produkt

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA ... typicky chyba ram. memtest prý nic nenašel - co máš za směs modulů? ale stejně tak může problém způsobovat vadný driver, jak už ti píše bsod viewer (a karel výš).
SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED ... špatně napsaná aplikace nebo driver.
DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL ... jednoznačně konflikt s driverem (zmíněný brouk atheros)

máš ve stolním pc wifikartu? má nějaký typ?