Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obliaty notebook

Dobrý večer, mám taký problém, že na oslave sa vylial pohár alkoholu na notebook, ale všimol som si to až ráno. Dá sa ešte nejak opraviť alebo už je K. O.? Nejde ani zapnúť.

Janko, chcem sa Ti podakovat za novy vyraz, ktory som nepoznal (tlamolep - pisem si).
Ale pozor na "nejaky cisty (vodka apod.)"
Vodka je vpodstate cisty alkohol zriedeny vodou na pozadovanu koncentraciu a pridane je okolo 5%-7% repneho cukru (v nasich koncinach).

Ked mam potrebu ocistit napr. CPU a nemam Izopropylalkohol, tak kludne pouziem Slivovicu, alebo Borovicku. Ale Vodku radsej nie.

Nejde ani zapnúť.

nejhorší je, když je uvnitř nalitý nějaký bordel a uživatele napadne to zapnout.
pokud to byl acer, máš to jedno, stejně bys to časem hodil z okna.

ráno (stejně pozdě) jsi z toho měl vytáhnout baterku, rozebrat celý krám, nejmíň den sušit a vyhlížet někoho s ultrazvukovou vanou.
jestli to od rána jen zkoušíš zapínat, je to už mrtvola. lze vytáhnout disk, ramku, prodat displej a wifikartu na náhradní díly.