Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 3 tisíc

Ahoj,

dostal jsem za úkol vybrat pro 6 letýho synovce nějakej tablet, rozpočet je do 3 litrů, bez navýšení.
Co jsem se tak díval na eshopech, tak všechno to je má velikost 7", RAM 1GB, úložiště 8GB a hlavně poměrně mizerný rozlišení.
Snažil jsem se vyhnout noname číně a přelepovačům, takže jsem do výběru zahrnul "tradiční" výrobce, jako Lenovo, Acer, Asus a pod.
Jediný, co jsem našel zajímavýho, tak tento Acer, má HD rozlišení a 16 GB paměti. Byla by to dobrá volba, nebo raději vzít něco jinýho, či slevit z požadavku na značku a vzít i něco jinýho, např. Prestigio?

Díky za postřehy a tipy.

Tenhle se zdá být jako nejlepší volba a to hned z mnoha důvodů

- HD rozlišení
- IPS panel
- Android 6.0
- 16 GB vnitřní úložiště + možnost SD karty až 128GB

u těch "no name" tabletů to taky neni žádná sláva za tuto cenu a mohu s klidem říci, že tajten většině nakope prdel

Jeto fuk který = "zmetek" to zničí velice rychle ani konce záruky se to nedočká/osobní zkušenost, zničený konektor dobíjeni, displej na sračku ......... v podstatě jsou to vyhozené prachy pro tak malé děti a to platí i pro noťasi!
(podle mě lépe raději nějaký levný stolák u kterého musí sedět na místě a ne to tahat sem tam)