Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako odblokovat stranky, ktoré by blokuje router?

Prosim si radu, ako odblokovat stranky, ktoré by blokuje router . Doteraz som sa mohla pripojiť bez problemov, ale od stredy sa neviem dostat na iste stranky ako asos, gap. zara....
Změna předmětu, původně: Prosim si radu, ako odblokovat stranky, ktoré by blokuje router . Doteraz som sa mohla pripojiť bez (karel)

Exaktni odpoved je, ze si na routeru nebo-li spis firewallu ty stranky odblokovat, pripadne dojit za spravcem routeru - firewallu, at je odblokuje.

Ale treba to neni routerem, chtelo by to lepe popsat v dotazu o co se jedna.