Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zahnutý monitor nebo ne ? :)

Zdarec , chtěl bych se zeptat na pár věcí ohledně monitoru.
Zakoupil jsem si gtx 1080 a rovnou k tomu bych si chtěl koupit nějaký hodně kvalitní a výkonný monitor,hodně se mi líbí zahnuté monitory jako https://www.czc.cz/lg-34uc79g-b-led-monitor-34/202 876/produkt
ale když vidím monitor jako https://www.czc.cz/asus-pg348q-led-monitor-34/1855 27/produkt tak se bojím že bude v nějakém ohledu špatný.
Vyplatí se mít takhle zahnutý monitor ?
Jsou zahnuté v něčem horsí ? nejsou tam nějaké problémy ?

Popřípadě mi skuste doporučít nějaký jiný(144Hz+).
Předem děkuji za odpověď.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Monitor není PC sestava, ani když se zahne. (karel)

Jsou zahnuté v něčem horsí ?

Otazku si poloz naopak, 'V CEM JSOU ZAHLE LEPSI', a zda-li zahnutou plochu monitoru vubec potrebujes a mas odpoved na svou otazku :-).
* Jeste ktomu monitor za 30.000 by jsi otazku urcite nepokladat na poradna.net, ale sel by jsi navstivit profesionla zabyvajici se prodejem, no, snad to zase neky nejaky prazdninovy vanocni dotaz cerstve dospivajicich spoluobcanu .

TiP ~ To uz se radeji podivej po zobrazeni VR *Virtualni Realita., tam to mas zahly na 360° ..

Tak ony spatné nejsou, ale bez se na ne nekde podivat, myslim ze hned budes vedet, jestli ho chce nebo ne, panaromicky pohled maji treba paradni, nebo mensi nachylnost na draz, ale kazdému nesedne, u her FPS snad ani cas mit nebudes vedet jestli mas zahly nebo ne, jestli se na ne opravdu nepodivas, budes kupovat neco na slepo na zaklade neci preference..

Tak urcite k GTX@1080 je kupovat monitor FHD zcela zbytecnost, ta zvol nejaky s velikosti "27" Wide a vice 2K/144Hz + Gsync, treba nejaky <ASUS MG/PG>
* S 3X Monitor mam docela hodne zkusenosti, kde nekteré hry jak BF, Dirt, je paradni, ale nekteré plosinovky etc bych na tom hrat nechtel (v mem pripade né vsechny hry nebily kompatibilni s rozlisenim pro Eyefinity/Surround), kde se mi jen nekteré hry roztahly a bylo to opravdu nehratelné, navi pro 'Efekt' chce dodrzovat urcitou vzdalenost, coz je taky nekdy nepohodlné ..

• Volba k GTX@1080 to neni spatna volba, znam jeho vetsiho i mensiho bratricka, kde klvalitou zobrazeni mu není co nak vytknout (integrované reproduktory v monitoru urcite nepotrebujes), kde i presto ze mohl byt o chlup levnejsi (prece jen si trochu priplatis jen proto ze ROG), i hracska komunita je snim spokojena at pro hrani FPS nebo RPG ci zavodnich her, o proti menismu bbratricku neni limitovany na 60Hz.