Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje zvuk na PC (Win XP)

Dobrý den,
dnes ráno jsem pracoval na PC, vše šlo v pořádku. Odpoledne jsem počítač zapnul a nešel zvuk, zkoušel jsem projít "Poradce při potížích" jestli tam není něco, co by mi pomohlo ale bohužel nebylo. Zvuk jsem testoval na 2 zařízeních, na reproduktorech a posléze na monitoru se zadními reproduktory. Obě zařízení jsem otestoval na druhém počítači, obě fungují dobře. Má tedy někdo nápad, co s tím je? Nevyhazuje mi to žádnou chybovou hlášku, zvuk mám na maximu, nemám ho ztlumený. Nevím přesně jaké informace bych k tomu měl dodat, takže se případně prosím ozvěte a já vám je mile rád předložím. Rozhodně děkuji za každou radu nebo i snahu vyřešit můj problém.

Ovladač jsem teď přeinstaloval, beze změny. Zkoušel jsem jeden program, co jsem našel na slunečnici, má otestovat funkčnost zvukovky. Podle všeho je v pohodě dokud nedojde na převedení zvuku do jacku. Pochybuji že by vypadly 2 zdířky najednou za pár hodin ale zkusím se poptat kamaráda, který pracuje v servisu PC, uvidíme co vyčaruje. Jinak díky za rady :)