Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Zrezanie" piesne

Ahojte, potrebujem si "zrezat" pesnicku z 3Mb na 1Mb..potrebujem k tomu nejaky specialny program?A ak nie, mohli by ste mi prosim napisat, ako sa to da urobit? Vopred dakujem :-)

neděláš si srandu? do 3mb se ti ve .wav formátu vejde ani ne 20s hudby.
3mb typicky odpovídá komprimovanému formátu, třeba .mp3 - dá se převzorkovat na nižší datový tok, ale potom je to neposlouchatelné, s bídou použitelné pro telefon. pro nízký datový tok pod 128kbps je o něco lepší .wma formát, ale má omezené použití, ne všechno ho přehraje.