Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook pro babičku

Dobrý Den, jaký by jste doporučily notebook pro mojí babičku? Nejvíce využívá email, čte články, novinky na internetu a ráda kouká na seriály. Velikost jsem jí už doporučil 15" ale vůbec netuším jakej notebook vybrat.

S Windows 10 si rozumí a tablet ani chytrý telefon nechce.

Předem děkuji za rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Musíš se rozhovořit o tom,jaké připojení netu má,jak bude videa stíhat. Podle všech to bude chtít noťas tak kolem 15k,nějakého šneka nekupuj,není nic horšího,než záseky ve videu.Pokud jsi školák,tak babi je tak těsně nad pade,tak klidně i herní noťas. Naše babi paří v 65ti.