Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 monitory - jak mít spuštěné při hře?

Dobrý večer, mám 2 monitory a zajímá mě zda jde nějak udělat abych na 1 (herním novém monitoru) měl spuštěnou hru a na druhém starším HD monitoru měl spuštěný např.. Facebook ? nebo E-mail.. Jde to nějak udělat ? já když zapnu hru tak se mi ten druhý automaticky vypne a běží jen 1 monitor ale když vypnu hru tak běžijou oba dva monitory... Děkuji
Změna předmětu, původně: 2 monitory
Změna kategorie, původně: Připomínky (karel)

ale já chci právě že aby mi hra běžela na celé obrazovce a zároven abych videl zprávy na té druhé, ale když zapnu hru tak ta druhá obrazovka zhasne.. Předtím mi to šlo kámoš se jen pohrabal v nastavení ovladače grafiky kde něco zaškrtl a šlo to.. ale nevím co to je..