Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook na Úpravu fotek, Photoshop, Adobe illustrator kolem 15k

Zdravím
Potřeboval by jsem poradit ohledně výběru nějakého Notebooku pro mojí přítelkyni. Ke svému studiu potřebuje nějaký notebook na úpravu fotek , práci ve Photoshopu, Adobe illustratoru, případně na nějakou tvorbu videí. (Následný render by proběhl na desktop PC, přeci jen to po ntb za 15k by se chtělo moc jde o to, že ntb by se jí hodil když cestuje nebo je přes týden na internátě) Byl by tu někdo ochotný kdo se v této oblasti pohybuje,vyzná/má ozkoušeno a může doporučit nějaký ntb, který se vyplatí?! (Cena kolem 15k maximální strop 20k. Jestli budou nějaké narážky na mojí neznalost eletroniky apod. tak ano jsem amatér né profík, předběžně upozorňuji :). Díky moc

Napisu to obecne:

kancelarsky notebook: procesor core i3(5)(7)-xxxx U, 4GB RAM, 5400 ot. HDD, intel HD Graphics, kvuli prenositelnosti 15" jinak 17"

vykonny notebook: procesor core i5(7)-xxxx HQ, 8GB RAM, SSD 500GB, GTX950M (GTX960M), kvuli prenositelnosti 15" jinak 17"

Nic moc jineho v podstate nesezenes, to prvni se da cca. od 13.000 Kc, to druhe cca. od 23.000 Kc.

Osobne doporucuji Asus.