Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční hledání na Windows 10

Zdravím,

když kliknu na hledání na panelu na Windows 10 a zadám, co chci hledat, nic to nenajde. Ani když napíšu přesný název souboru, prostě 0 výsledků, hledání nefunguje.

Vypnout hledání ve správci úloh jsem zkoušel, nepomohlo.

Poradil by někdo? Díky moc.

1. Spustite Windows v núdzovom režime a vykonajte kontrolu disku.
2. Reštartujte počítač
3. Vložte do počítača inštalačné DVD (inštalačný USB disk ...)
4. Spustite príkazový riadok ako správca a tam zadajte príkaz: sfc /scannow (oprava systémových súborov)