Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výběrem Apple Watch

Dobrý den, rozhodl jsem se koupit Apple Watch 2 sérii. Konkrétně se rozhoduji mezi těmito verzemi:

-AW series 2, 42mm, vesmírně šedé pouzdro z hliníku, ion-x sklíčko s cenou 12 290 Kč.

-AW series 2, 42mm, vesmírně černé pouzdro z nerezové oceli, sklíčkem ze safírového křišťàlu s cenou 19 490 Kč.

A teď k otázkám:

Ve verzích hodinek jsou rozdíly pouze v těch pouzdrech a řemínkách, nebo jsou i nějaké rozdíly v hw a sw?

Můžete mi prosím napsat vaše názory a doporučení na tyto konkretni verze? Já bych samozřejmě raději ty levnější, ale pokud se opravdu vyplatí připlatit, nebráním se tomu.

A ještě jedna menší otázka, která není už tak moc podstatná. Jaký řemínek je lepší ? Sportovní, nebo ten z tkaného nylonu.

Děkuji za odpovědi

hliníkové púzdro a bežné ochranné sklíčko sa velmi lahko mechanicky poškodia,safírové sklíčko naopak oproti bežnému sa bežným spôsobom mechanicky nepoškodí,nepoškriabe-treba na to velmi silný úder,aby sa safírové sklo rozbilo,ale poškrabať je ho možné len diamantom,podobne je to u púzdier,hodinárska ocel /obvykle 316L/ je pomerne tvrdá a odolná,hliník je mäkký,do neho spravíš vryp aj nechtom,či Ti to stojí za príplatok,to je už na Tebe,iný rozdiel, okrem použitých materiálov, medzi verziami nieje.....