Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubor .MID do mp3 ??

Zdravím. Potřebovala bych poradit, jak ze souboru s koncovkou .MID udělat mp3. Nahráli jsme něco na klávesách a potřebovali bychom to pustit v běžném přehrávači z cd nebo z flešky. Předem dík za rady, z toho co jsem zatim všude možně našla nejsem moudrá a převést se mi to nepovedlo.

Díky za vyčerpávající radu :) Na googlu jsem si to našla (v původním příspěvku jsem psala, že jsem něco prošla), ale z diskusí jsem celkem nic nepochopila, a když jsem si stáhla program, tak mi z toho po přeměně na mp3 vylezlo podivný cosi, ale rozhodně ne to, co jsme nahráli. Taky jsem podle nějaké rady v diskusi hledala možnost ve winampu, ale najít se mi to tam nepovedlo.
Tady v tom odkazu jsou nějaké nabídky od googlu navíc, tak je ještě projdu, třeba budu mít štěstí.

Díky moc, už se mi to povedlo v jednom z programů z minulého odkazu (sama jsem na něj nenarazila, protože jsem hledala jen v češtině).
Jinak tyhle dva odkazy jsem viděla oba, z toho prvního jsem nepochopila jak si poradit a u toho druhého byl problém právě to, že to neni česky, takže jsem stejně netušila co s tim :D
Nakonec se mi to povedlo v tomhle: http://download.cnet.com/Free-MIDI-to-MP3-Converte r/3000-2140_4-75211970.html