Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkcny sietovy adapter

Dobrý deň, preinstaloval som si win7 konecne z win xp ale mam problem z pripojwnim na internet vypisuje mi to ze je potrebne nainstalovat ovladac pre sietovy adapter lenze CD co su od maticnej ani jeden nefunguje maticnu mam K8V-XE ak by mi niekto vedel najst alebo poradti co z tym bol by som rad ..... Vopred dakujem, a win7 je 64bitovy a win xp bol 32bitovy

Co s tím? Nejjednodušší bude tam dát zpátky ten systém, se kterým to fungovalo a pro který jsou ovladače. Na tohle nejsou ani pro Vistu.

Supported RAM:
Max Size: 3 GB

Jinak můžeš hledat podle Device ID, když ti připadá, že jsi bez 64bitových Windows 7 o něco ochuzen.