Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém ve Wifi či notebooku?

Přeji pěkný večer, omlouvám se že ruším ta pozdě, ale potřebuji poradit. Doma jsem normálně přihlášená na domácí wifi, internet mi jede bez větších obtíží a všechno je v pohodě.
Jakmile se chci ale přihlásit na školní wifi, tak mi sice wifi najede (mám ji i odemknutou) ale ukáže se mi, že internet není k dispozici. Jede mi jen když si připojím kabel Enthernetu (myslím, že se tomu tak říká). Máte nějaké nápady? Zkoušela jsem si ji i zrušit a znovu připojit, ale bez výsledku.
Zítra bych to chtěla zkusit znovu, jelikož jsem nedávno aktualizovala ovladače a celkově ntb, tak jestli to udělá změnu. Ale kdyby ne, poradili byste mi něco?
Děkuji

Pro žáky je volně přístupný, dali nám i heslo.
Zkoušela jsem se dnes podívat na to DNS a tam bylo vše v pořádku. Pak jsem klikla na zrušení a teď to nemůžu vůbec najít. Jak tedy najít tu školní wifi, když se mi vůbec neukazuje?