Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku prosím

Dobrý den,
moc tomu nerozumím tak se obracím na profíky.

Rád bych si pořídil notebook do 25 000,- klidně méňě.

Preferuji značku DELL, rád bych větší obrazovku, klasika kancelář, filmy starší hry dejme tomu třeba The Sims 3, GTA, apod.
Na operačním systému nezáleží, ale už předinstalovaný.

Je tolik druhů, že nevím který si vybrat tak poprosím DELL a nějakou konkurenci za popodbné peníze..

Mockrát vám děkuji za pomoc.

Uvedeny <ROG> je vykony, tichy (jediné co uslysi je mozna HDD), neni spatny, jeste k tomu kdyz na jare vychazel stal skoro az /*Dle verze, obsah PACK,, o 10 000Kc vic, ale tusim ze rada 'GL7xx' ma zobrazeni na NT panelu, ktery nemusi kazdému vyhovovat.

Jasny, spis jsem tim tipem chtel dat tazateli na vedomi, ze pokud uvazuje o notasu za 25K a neni tam podminka dlouhe vydrze na baterii (procesory U), tak bych se orientoval na i5-6300HQ, protoze ten procak ma vykon a zase nebude-li ten notas casto cestovat, tak je tam docela sance, ze notas za dva roky neshnije a ten vykonnej procesor se casem muze hodne hodit.

Takze ja osobne to pro notasy, ktere necestuji vidim nasledovne:

17" displej kazdopadne

nizky vykon: i3-5005U nebo i3-6100U cca. 14.000,-

vysoky vykon: i5-6300HQ cca. 25.000,-

Nic mezi nema smysl, pokud s tim necestuju.

Myslím že okolo 25K je kus skok, když si priplatíte cca 2-5K tak máte možnosť GTX 960M a zároveň prítomnosti SSD+HDD (7.200rpm). (než červený návrh dellu so 5.400rpm HDD).
alebo pak ušetriť a kolem 22K je možnosť GTX 945MX