Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí PC nejde připojení k pc vymazaná síť

Dobrý den, poskytovatel O2, připojení do pc přes síťový kabel, četl jsem podobné případy, ale nepomohli mi zkoušel jsem reset celého nastavení sítě přes příkazový řádek (správce) a nic, Po zapnutí je vše vymazané a musím jít do správce zařízení a dát vyhledat změny hardwaru (plug and play). Problémy začaly den potom co jsem nainstaloval různé ovladače přes driver booster 3. Děkuji za rady.

Tak já tedy začnu a několika dotazy přímo na tebe:

1) Proč jsi instaloval driverbooster?
2) Zkoušel jsi ten balast odinstalovat, pak restart a pokus číslo dva?
3) Případně můžeš jít dle tohoto: Win+I, Network&Internet, Status, Network reset, Reset now, yes.

Nekompatibilné ovládače.
Ako z toho von? - návrat systému k dátumu kedy to fungovalo v poriadku.
1. Vykonajte obnovu systému k dátumu kedy to ešte fungovalo.

[obnova.jpg]

2. Ovládače sa aktualizujú jedine zo stránky výrobcu. Nikdy "přes driver booster 3."

Toto tady bude nyní často. Jeden časopis vydal software DriverBooster 4 zdarma,tak to bude mor na PC. Ty to ještě ustojí,ale likvidační bude na notebooky a tablety s Windows.U tabletu Lenovo Mii 3 odzkoušeno formou testu. Tablet po "aktualizaci" nefunkčí. Dost náročná procedura návratu do funkčního stavu.