Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost cookies

Ahoj,
potřeboval bych poradit zdali jde někde a nějak nastavit velikost hodnoty cookies prohlížeče. Přítelkyni spravuje firemní e-shop ze svého ntb a musí co chvíli cookies mazat aby šlo provést úpravy a změny.
Používá k tomu Chrome, ale prý to zkoušela i z Edge a bylo to prý stejné.

Předem děkuji za rady.

Ja neviem, z toho popisu mi nie je jasné v čom je problém. Vyskočí nejaká chyba? Zamrzne niečo? Nereaguje? Nie je plný disk alebo pamäť? Cpu? Má ten obchod nejaké špeciálne požiadavky? Nie je problém, že sa spravuje mimo vnútornej siete?