Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zahlcení RAM

Zdravím,
naskytl se mi tu problém s RAM pamětí.
Mám HyperX Salvage 32 GB DDR4 - 2133 MHz, CL13 a prvně jsem problém zahlcení RAMek zaznamenal po hraní BF1. Když jsem hru zapl a vypl 3-4x tak jsem měl plných 32GB i přes to, že aktuálně muselo být využito kolem 4GB. Dnes jsem PC jen zapl a rozbaloval .rar soubor, zaznamenal jsem opět plných 99-100% (V žádném měření nebyla aplikace, co by tolik využívala), musel jsem restartovat což vždy pomůže, jinak je PC nepoužitelný. Nikdy jsem takový problém neměl a při normálním vytížení i po několika dnech běhu, zapnutí a vypnutí her bylo stálých 3-5GB obsazeno.
Takže co s tím?

Zbytek sestavy:
CPU: Intel Core i7-6700K
GPU: MSI GTX 1070 GAMING X8G
RAM: HyperX Salvage 32 GB DDR4 - 2133 MHz, CL13
MB: MSI Z170A GAMING M7 - Intel Z170
POWER: EVGA SuperNOVA 750 G2 750W

supergaming deska se známou sračkovou síťovkou:

LAN : 1x Killer™ E2400 Gigabit LAN controller

její driver si jaksi nerozumí s w10.
- buď ji vypnout a nahradit normální značkovou pcie síťovkou
- nebo zkusit updatovat ovladač síťovky
- nebo pozabíjet zbytečný sw k síťovce, bude asi v "po spuštění":

Killer Network Driver (driver only) ... 5.51 MB
Killer Network Driver .... 205.33 MB :!:

Ovladače se aktualizovaly samy? To přece nemají v popisu práce! Takže buď jsi je aktulizoval sám ručně (jediné správné místo pro nalezení ovladačů je web výrobce HW), nebo jsi k tomu použil nějaký program (což je zásadně špatně, protože nikdy nevíš, odkud si ten program ovladače stahuje).

Já ve windows nemám předinstalováno nic, taky to nemám rád, ale tohle mám když to bylo od MSI, taky mám zakázáno aby to něco dělalo, jen když chci tak kouknu zda to nabízí nové aktualizace.
Zdá se, že aktualizace ze stránky pomohla, vyzkoušel jsem zatím na pár věcech, ale radši se nebudu úplně radovat.