Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s grafickou kartou BSOD - Prosím o pomoc

Zdravím,

mám problém s ntb, občas mi při spuštění nenaskočí grafická karta a nefungují usb a vede to k modré smrti po cca 10 minutách.
musím jej několikrát restartovat aby naskočila pak funguje notebook bez problémů. + nevypne se klasickou cestou zamrzne u "vypínání" ale nevypne se

když sem se snažil nalézt proč pomocí programu blue screen view. tak mi to napsalo bug check code 0x00000124
ntoskrnl.exe

Věděl by někdo prosím co s tím?

HW NTB:
procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4210U CPU @1.70GHz 2.40 GHz
Grafická karta: Nvidia Gforce GT840M
Intel(R) HD Graphics Family
Ram: 4GB
HDD: 500GB
OS: windows 7 ultimate

598495959 - minidump
749911226 - system.evtx
839693949 - bsod.png (bluescreenwiev)
696103970 - crystal disk info

Staci ten NTB obnovit ze RECOVERY * Obnoveni tovarniho nastaveni, tedy jestli tato moznost byla s tim windows 7 ultimate co jsi koupil.
* Budto jsi OS zapraskal preinstalovavanim ovladacu (podle vypisu bych tipl ze jsi zkousel ovladace a BOOSTOVAL tvuj Nvidia GCHip), nebo tam mas vir.

bsod.png: obrázky se vystavují na nějaký imagehosting.
ovšem co chceš rozeznat na okénku trochu větší poštovní známky? s uploadem takové zbytečnosti ses ani nemusel obtěžovat.
zkus tam sám najít příčinu pádu, jenže jak, když tam nevidíš sloupec "caused by driver"??

takže ntb s kradenými windows, se špatnou instalací ovladačů - snad se ti ten acer vyplatil.