Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr nového notebooku Lenovo ??

Dobrý večer chtěl bych se zeptat jelikož mi starý notebook již pomalu dosluhuje tak vybírám nový našel jsem tenhle https://www.czc.cz/lenovo-b71-80-cerna_3/190694/pr odukt
a chtěl bych se zeptat zdali je to dobrá volba ? Chci zkrátka 17.3 palců bude na prohližení internetu,skype,filmy,apod... zkratka obyčejná práce.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

Bohužel nemám tolik financí abych si pořídil nový notebook třeba za 20 000Kč Tudíž asi půjdu do toho Lenovo co jsem dal v odkazu na internetu jsem četl že procesory u kterých je písmeno N třeba Intel Pentium N3710 tak jsou přejmenovaný procesory Atom takže ten Účkovej by měl být o trošku lepší