Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Audio do videa

Čau , nevíte někdo ,který program je vhodný na dodatečné vložení audia do videa ? Mám namysli např. písničky , doprovodné ''kecy'' a tak dál . Díky za odpověd.

umí to VirtualDub, ale mám dojem, že zruší původní audiostopu a přidá novou. Muselo by se vykopírovat původní audio, přimíchat do něj třeba v Audacity nové zvuky, uložit to a pak to ve VirtualDub spojit s videem.