Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD přestal fungovat po 2 týdnech

Dobrý den,
Před dvěma týdni jsem si koupil nový počítač (DZaHo), a včera večer jsem restartoval počítač a chtěl jsem si potom zahrát hru ale najednou HDD nikde
Tak se podívam do disk managmentu a vidím že disk je nepřiřazen ani naformátován (oZWlv), dávám inicializovat disk a najednou to vyhodí tenhle error (qqvRB)
V biosu ho nevidím jenom SSD, zkoušel jsem flashovat bios, dát to do jiného sata portu, bez úspěchu
Nevíte čím by to mohlo být? Prostě z ničeho nic přestal fungovat..
Děkuji za odpovědi

první 100mb oddíl pro bootloader nevyužíváš, je to pozůstatek minulé instalace nebo instalačního pokusu.
podívej se na c:, kde se píše: aktivní oddíl (máš "vychytrale" zakryto) i spouštěcí oddíl.
takže ten úvodní kousek nech na pokoji.

i/o chyba: samozřejmě pokud na ten disk nejde zapisovat, vykopíruj svoje data ven a reklamuj to.