Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou WiFi pro domácnost.

Prosím o radu,jakou wifinu bych si měl pořídit do domácnosti.Připojení by bylo přívodním kabelem internetu,kterým mám přípojený PC.Potřebuji abych se mohl připojit s internetem v mobilu a tabletu,eventuelně televize.Nechtěl bych nic "super"ale něco za nejakou rozumnou cenu,co by fungovalo po bytě o třech místnostech.

low-end je wr841n. dražší modely jiných výrobců mají nějaké sdílecí či blokovací funkce navíc. výkon mají ty krámy omezený normou.

pří umístění uprostřed bytu to máš všude přes 1 stěnu. když ho foukneš kamsi do rohu, máš to do dalších místností přes 2-3 zdi.
a jestli máš okolo i sousedy, bude mít tvůj utlumený signál problém s rušením na všech kanálech. zatím málokdo má všechny zařízení na nezarušených 5ghz.

zarušené a obsazené wifi není žádný stabilní zázrak, stojící tv bych rozhodně připojoval kabelem.