Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor do 5000,-

Dobrý den, chci si koupit nový monitor maximálně tak do 5 000 doporučili by jste mi nějaký ? grafika : Gtx 1070 díky :P
Změna předmětu, původně: Monitor
Změna kategorie, původně: Ostatní (karel)

To vedlejší je v uvozovkách z jistých důvodů ,aby jste to nebral tak vážně ... samozřejmě jsem si vědom toho ,že ho budu mít pořád na očích ,a tak se snažím vybrat co nejlepší monitor do pěti tisíc :-) a co vy doporučil by jste mi nějaký ? :-) *Děkuji za reakci ps: A také to pro mě bude veliká změna ,doteď jsem měl malinký notebook .. :D,takže budu rád za monitor do 5K