Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání nového notebooku

Zdravím, mám 2 měsíce starý notebook Asus U555UB-FI172T - https://www.mall.cz/notebooky-znacky/asus-u555ub-f i172t?gclid=Cj0KEQiAsf_BBRDMpoOHw4aSq4QBEiQAPm7DL2 _pH9f2wNQQ7Wkes61ZUVQ2PLu1la0qhjyVpuxBLGwaAoXc8P8H AQ. Už od začátku jsem od notebooku čekal víc. Seká se (ne neustále, ale jsou chvíle, kdy se na tom pomalu nedá dělat), antivirus nenašel žádný vir, disk mám rozdělený na 2 části a oba jsou téměř prázdný. Stáhl jsem si například hru Forza Motorsport 6 Apex, mám nastavené nejnižší rozlišení, vše mám na low a nejsem schopen tu hru hrát bez sekání. Uvažoval jsem o koupi hry Fifa 17, ale po zkušenosti s Forzou to asi nemá cenu. Zkrátka se chci zeptat, zda to je normální u této cenové kategorie a měl jsem si připlatit nebo jestli je potřeba to nějak řešit. Budu vděčný za jakoukoliv radu, předem děkuji.

Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nemáš PC sestavu. (karel)

Jestli si za to dal 20K, tak jsi dost prohloupil, protoze za 24K uz se da sehnat notas, na kterem se daji hrat hry.

Tenhle notas neni na hry vubec urcenej, vubec nechapu, jak jsi si neco takoveho mohl koupit, kdyz jsi vedel, ze na tom chces hrat?

To je takovej spis predvadeci prezentacni notas spis pro pracovni managerske vyuziti.

Graficke karty pro hrani narocnych 3D pocitacovych her vyzaduji velky vykon a tim z nich jde i velke ztratove teplo, proto se musi dobre chladit a to v notebooku kvuli rozmerum nikdy nejde dobre, takze spravna je predchozi odpoved, ze notebook na hry neni, nejlepsi je klasicke PC.

Nicmene stane se, ze nekdo potrebuje nutne pocitac prevazet, treba hraje hry nekde na chate a proto se spokoji s horsi kvalitou pri hrani, ale hlavne ze to je prenosne.

Chapu teda, ze treba tento pozadavek mas a chces notebook.

Potrebujes hlavne procesor a grafickou kartu. Procesor potrebujes vykonny neusporny, nebo-li tzv. U procesory jsou nevhodne. Potrebujes HQ, napriklad i5-6300 HQ. Dale potrebujes grafickou kartu a uplnym minimem pro hrani her je GTX950M nebo lepe GTX960M.

Jenze tyhle notasy pocitej nejmin co jsem videl 22.000Kc a to jeste bez Windows, ktere clovek musi dokoupit zvlast.

tomu, kto ti poradil kupit tuto blbost daj facku a nech uz nikdy nikomu neradi...
15" displej a 4k rozlisenie...cista demence. Vyrobca je hlupak tiez.

Ked sa chces na ntb hrat, musis si priplatit. A riadne. Obecne sa da za ntb, na ktorom sa da rozumne hrat, povazovat stroj za okolo 30k a viac. Za stejnu cenu mas ovsem o dost vykonnejsie stolne pc na hranie, takze sa musis rozhodnut.