Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Huawei P9 Lite

Dobrý den,
uvažuji nad koupí telefonu Huawei P9 litem všude sice najdu recenze ale to mi k ničemu není. Má s tímto telefonem někdo zkušenost? Respektive já jsem ten typ co jede po Samsungu a Sony Xperia, takže se změny docela obávám. Zarazilo mě, že to je levnější než téměř stejný Samsung ale zároveň to má mnohem větší baterii. Je v něčem háček nebo Huawei vytváří kvalitní přístroje? Předem díky za odpovědi :)

Mam ho asi mesiac, doteraz sm mal asi 5ks HTC a tiez som sa bal prechodu....predsa len pamatam si Huawei, ked este jehovyrobky neboli nic moc.
PO mesiaci pouzivania som spokojny, telefon sa spraval nestandardne jeden krat, inak vsetko, vratane migracie dat a sw prebehlo ok.

Jak mimochodem zvládá například více aplikací na pozadí? Koukal jsem že to má celkem slušný procesor a 2GB ram, jede to plynule nebo se to začne sekat, jakmile si dát 2 programy na pozadí? Jinak díky za zhodnocení :)

Já jsem po 2 měsících velmi spokojen. Telefon šlape jako hodinky. Na pozadí mi běžně trčí jen pár lehčích aplikací. Vetšinou chrome, viber, whatsapp...přinejmenším s tímto nemám problém, ani se nezpomalí. Funguje mi dost svižně celou dobu.

Ale jak se bude chovat, když tam narveš milion blbostí, to netuším :) Hry také nehraju, až na nějaké sudoku apod. :)

Já si občas zahraji nějakou tu hru ale nic náročného, vlastně to zvládal i můj předešlý telefon s 512Mb ram a procesorem z dob dinosaurů. Já jen jsem ten typ člověka, který si něco rozdělá, pak si vzpomene se podívat na tohle, pak si zapne FB, a ejhle co se podívat na internet a už to jede. U nynějšího telefonu Sony Xperia M2 mám kapku problém s tím, že se občas sekne tak proto ta otázka. Jinak díky :)

Zvlada, jedine co mu mozem vycitat je to, ze som na nom nenasiel sw restart, pretoze vtedy ked sa spraval divne odmietli hw tlacitka reagovat a nevedel som ho restartnut. Po par minutach sa telefon spamatal a odvtedyuz ziaden problem.
Navyse zapinanie cez snimac odtlacku prsta je navykovy, uz by som asi iny nechcel;o).

tak tak, taky jsem si na něj rychle zvykl :) a to, že se nikdo nedostane do mobilu je supr. Není důvod, aby tam někdo lezl a když telefon ztratím, nebo mi bude odcizen, taky se to hodí.

A profilu na otisk si lze nastavit více, takže když bych nutně chtěl, buď lze říci někomu heslo, nebo nastavit další profil na otisk.

Mozna naprosto nepodstatna, mozna zasadni vec.

Pokud jses fanda do customROM, musis mit smartphone s SoC Snapdragon, zadny jiny SoC uz dnes customROM nepodporuje a SoC Kirin od Huaweie je nepodporovali nikdy.

Pro me je to priorita, jinamu to je totalne fuk.

Jinak, jsi-li bezny uzivatel, tak Huawei P9 lite doporucuji. Huawei ma dnes smartphony kvalitnejsi nez Sony a asi na stejne urovni jako Samsung, ikdyz na rozdil od Samsungu nevybuchuji.

Treba ale nemuzes porovnavat SGS7 a Huawei P9 lite, samozrejme ze TOP model od Samsungu je lepsi, ale to same plati i pro TOP model od Huaweie P9 (bez lite).

---

Jak se tu pise o snimaci otisku prstu, tak to je zrovna vec u ktere muzu potvrdit, ze to ma Huawei provedene kvalitneji nez Samsung a problem s rozpoznanim otisku je mnohem mene casty.

Moc díky všem za recenze :) Hodně mi to pomohlo, většinou totiž vidím lidi jen se Samsungem, IPhonem případně nějakým LG šuntem, Huawei potkám třeba ve městě málokdy spíš nikdy, to samé v okruhu známých. Takže děkuji všem, kteří si udělali čas a vypsali tu své zkušenosti :)